Uwaga! Akcja na Moczydle. Sprawdź co możesz wygrać

 

Tego na Moczydle jeszcze nie było. Zorganizowaliśmy dla Was wstęp na bezpłatne atrakcje na kąpielisku Moczydło w Nieliszu. Co można wygrać? Darmowe przejażdżki rowerem wodnym, rejs motorówką, przejazd na bananie i…. coś na ząb. Jak wygrać? Czytaj dalej.  

W nadchodzącym sezonie na Moczydle będzie inaczej- bo lepiej. Każdy rok jest przecież lepszy, kąpielisko dojrzewa, plażowiczów przybywa, a kwatery nie wyrabiają z obsługą coraz większej ilości turystów. Dla części z Was na moczydle będzie też taniej, lub zupełnie za darmo.

Wspólnie z naszymi partnerami przygotowaliśmy dla Was odrobinkę atrakcji. Zgodnie z tym co obiecywaliśmy ruszamy z akcją Moczydło jest super!

Ale o dzzzzoo chozzi?

O gratisy, które dla Was mamy. Darmowe rowerki, rejs motorówką, przejazd na bananie, coś na ciepło oraz zimno a także zniżki na usługi kwatery Fanaberia.

Partnerzy akcji

Bardzo dziękujemy firmom i instytucjom, które zechciały dołączyć do naszej akcji:

Co można wygrać?

I nagroda: pakiety rodzinne

 • 5 pakietów zawierających: przejazd rowerkiem 4-osobowym + hamburger (lub coś na ciepło) + lód (lub shake).

II nagroda

 • rejs motorówką dla 4 osób po zalewie Nielisz
III nagroda
 • 2 przejazdy bananem dla 4 osób

…a także:

 • 20% zniżki na noclegi w kwaterze agroturystycznej Fanaberia w Nieliszu,
 • 50-złotowy bon zniżkowy na szkolenie z doskonalenia techniki jazdy w Ośrodku Doskonalenia techniki Jazdy w Lublinie. Zwycięzca otrzymuje zniżkę na szkolenie w wybranym przez siebie terminie. 6-godzinne szkolenie poprowadzi kierowca wyścigowy- instruktor doskonalenia techniki jazdy. Szkolenie realizowane jest w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy w Lublinie – jeśli masz prawo jazdy kat B, lub 50-złotowy bon zniżkowy na kurs nauki jazdy kat A lub B w Lublinie – jeśli prawa jazdy nie masz,
 • 10 x 50-złotowych bonów zniżkowych na kurs nauki jazdy kat B w Zamościu + 1 dodatkowa godzina jazdy,
 • 3 x przejazd rowerkiem wodnym

Lista partnerów naszej akcji jest wciąż otwarta, nie piszemy też o ilości gratisów, bo i one mogą ulec zmianie. Chcesz przystąpić do akcji? Napisz do nas.

Jak zdobyć gratis/gratisy?

 1. Polub Moczydło na Facebook.
 2. Polub fangape naszych partnerów
 3. Pod artykułem na naszym profilu Facebook napisz dlaczego lubisz Moczydło lub wrzuć fotkę dotyczącą zalewu Nielisz lub Moczydła, a artykuł udostępnij.
 4. Wśród autorów najciekawszych zdjęć lub komentarzy wyłonimy zwycięzców.
 5. Rozstrzygnięcie akcji 15 lipca 2018

Powodzenia:)

Dodaj komentarz